Gezici Biri

  1. Anasayfa
  2. Hizmet Şartları

Hizmet Şartları

Gezici Biri Gezici Biri - - 2 dk okuma süresi

Hizmet Şartları

Hoş geldiniz! GeziciBiri.com’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Lütfen aşağıdaki hizmet şartlarını dikkatlice okuyun.

Kullanım Koşulları

GeziciBiri.com’u kullanırken, aşağıdaki hizmet şartlarına uymayı kabul etmiş olursunuz. Şartlar ve koşullarımızı zaman zaman güncelleyebiliriz, bu nedenle periyodik olarak kontrol etmeniz önemlidir.

Telif Hakkı

GeziciBiri.com’daki tüm içerikler (metinler, görseller, videolar vb.) telif hakkı ile korunmaktadır. İçerikleri izinsiz kopyalamak, çoğaltmak veya dağıtmak yasaktır.

Kullanıcı Sorumluluğu

GeziciBiri.com’u kullanırken, saygılı ve yasalara uygun bir şekilde davranmalısınız. Herhangi bir yasadışı faaliyet veya kötü niyetli kullanım durumunda, gerekli adımları atma hakkını saklı tutarız.

Gizlilik Politikası

GeziciBiri.com’un gizlilik politikasını okumak için lütfen Gizlilik Politikası sayfasını ziyaret edin. Bu politika, sitemizin kullanıcı verilerini nasıl işlediğini açıklar.

Harici Bağlantılar

GeziciBiri.com, harici internet sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar, sizin kendi sorumluluğunuz altında olan bağımsız sitelere yönlendirebilir. Bu sitelerin içeriklerinden veya güvenilirliğinden sorumlu değiliz.

Değişiklik Hakları

Hizmet şartlarımızı herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutarız. Değişiklikler, güncellenmiş şartlarımızı yayınladığımız tarihte yürürlüğe girecektir.

Bu hizmet şartları, bu blogun kullanımını düzenleyen temel kuralları içermektedir. Kullanıcılarımızın bu şartlara uymasını bekliyoruz. Herhangi bir soru veya endişeniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.